Microsoft Blockchain Intensive

Унікальний захід, націлений на вирішення реальних завдань за допомогою технології blockchain

9 - 11 червня, 2017
Київ, Україна

Про захід

Унікальний захід, націлений на вирішення реальних завдань за допомогою технології blockchain

Технологія розподіленого реєстру (або Blockchain) обіцяє стати одним з ключових стимулів до наступного витку інновацій, як свого часу стала поява і розвиток інтернету.
Microsoft Blockchain Intensive - це унікальний захід, що проводиться Microsoft Multi Country Europe Developer Experience командою у партнерстві з The Technology Companies' Development Center, мета якого - повністю розкрити тему Blockchain і сценарії використання технології в різних галузях. Крім того, за допомогою і під керівництвом провідних бізнес-консультантів, технічних фахівців і команди Microsoft будуть розроблені пілотні blockchain рішення, які дозволять вирішити конкретні бізнес-задачі провідних гравців ринку.
Наша мета - зібрати разом найкращих експертів, представників галузей і наших спікерів - досвідчених професіоналів з яскравими думками, щоб поговорити про аспекти широкого застосування технологій в рамках теми blockchain, посприяти навчанню, отриманню інсайтів, розкриття нових можливостей і підштовхнути до дискусій, які мають значення.

ХОЧУ ПОСЛУХАТИ ТА НАДИХНУТИСЬ

Хто б Ви не були: досвічений технічний фахівець, прокачаний хакер, провідний експерт, стартап, власник бізнесу, топ-менеджер, представник великого бізнесу – ви знайдете багато нових знань та ідей, зустрінете однодумців і отримаєте відповіді на всі Ваші питання щодо технології blockchain. Реєструйтеся на День 1 – це те, що Вам потрібно!

ХОЧУ БУТИ ЧАСТИНОЮ ПРОЕКТНОЇ КОМАНДИ

Зацікавлені в тому, щоб глибоко зануритися в тему blockchain, ставши частиною команди і працюючи над найгарячішими проблемами провідних гравців в різних галузях? У вас є шанс поборотися за те, щоб стати одним з переможців нашого інтенсиву, а також отримати широкий спектр переваг і підтримку від компаній, що представили задачі для подальшого розвитку проекту після заходу.

ХОЧУ ОТРИМАТИ РІШЕННЯ НА BLOCKCHAIN

Маєте свої бізнес-задачі і знаходитесь в пошуку реальних рішень? Надавши вагому мотивацію для команд працювати над Вашими проектами, Ваш кейс може стати одним із тих, що будуть обрані для подання командам, над якими вони і будуть працювати під час інтенсиву. Або у вас є своя команда розробників і ви вже знаєте, що робити, але не вистачає часу / ресурсів / досвіду? Приходьте зі своїм проектом і командою для розробки власного рішення, щоб отримати рекомендації і підтримку в усіх аспектах у процесі. Зв’яжіться з нами для отримання більш докладної інформації!

Формат

День 1

Теоретична частина нашого заходу, яка спеціально побудована, щоб:

 • Повністю розкрити тему провідними експертами blockchain технології у різних галузях
 • Описати сценарії практичного застосування технології в різних галузях
  Дізнатись більше про аспекти законодавчого та правового регулювання в застосуванні технології blockchain
 • Надати методи та інструменти для реалізації проектів на blockchain

День 2

Глибоке занурення в технологію blockchain, командна робота над проектами:

 • Вибір бізнес-кейсів (представлених провідними компаніями ринку) для подальшої розробки рішення, робота в командах
 • Участь у бізнес та технічних лекціях
 • Обмін знаннями та досвідом, щоб поліпшити свої рішення в процесі
 • Залучення провідних фахівців з бізнес-консалтингу з «Великої четвірки», deep tech ninjas (BC, IoT, AI, CS) і фахівців з правового регулювання, які будуть наставниками під час інтенсиву
 • Менторінг, рев’ю свого проекту, робота над виправленням помилок

День 3

Кульмінація заходу. На фінішній прямій до представлення своїх пілотних рішень:

 • Участь у бізнес та технічних лекціях
 • Менторінг, рев’ю свого проекту, робота над виправленням помилок, завершення проекту
 • Пітчінг перед власниками бізнес-кейсів і глядачами в фіналі
 • Вибір переможців

Спікери та Ментори

Надія Васильєва

Генеральний Менеджер, Microsoft: Ukraine, Georgia, Moldova

Спікер

Надія має більш ніж 20-річний досвід управління, працюючи в різних сферах, таких як телекомунікації, IT, FMCG, прямий маркетинг, логістика, бізнес-моделювання, консалтинг і продажі рішень. Протягом своєї кар’єри вона займала ряд ключових позицій в провідних українських і міжнародних компаніях. Надія приєдналася до Microsoft Україна в 2012 році в якості Директора у Співробітництві з Державними Органами та Навчальними, Науковими, Медичними Установами. У цій ролі Надія відповідала за розробку і реалізацію довгострокових стратегій співпраці з державними органами, включаючи управління програмними активами і ініціативи корпоративної соціальної відповідальності.

До приходу в Microsoft, Надія займала посаду Генерального Директора Amway Україна і керувала сіма категоріями продукції і логістикою в Україні. Під управлінням Надії представництво Amway Україна посіло 10-е місце серед 86 країн світу.

Надія закінчила Національний Університет імені Тараса Шевченка в Києві і має ступінь магістра Міжнародного Права в Інституті Міжнародних Відносин в Києві. Вона також має ступінь доктора в області Економіки, EMBA (Executive Master of Business Administration), і має диплом про вищу освіту Лондонського Інституту Маркетингу.

Надія – ентузіаст, позитивний лідер, який любить допомагати іншим у їхньому розвитку.

Віктор Цикунов

Керівник напрямку по роботі з компаніями розробниками, Microsoft Central and Eastern Europe

Спікер

Віктор – експерт в хмарних сервісах.

Більше 10 років працює в сфері інформаційних технологій. Займався розробкою програмного забезпечення і адмініструванням корпоративних мереж.

Останні 10 років працює в компанії Microsoft на різних посадах в продуктовому маркетингу, корпоративних продажах і технічному консалтингу.

Костянтин Гольдштейн

Старший Технологічний Євангеліст. Blockchain стратег в регіоні Центральної та Східної Європи, Microsoft Central and Eastern Europe

Спікер | Суддя | Ментор

В індустрії більше 14 років, більшу частину з яких пропрацював в Ізраїлі, як у стартапах, так і провідних корпораціях.

У Microsoft три роки присвятив впровадженню хмарних і мобільних рішень в провідних міжнародних компаніях зі списку Fortune 500. З 2014 року працює в Московському офісі Microsoft, розвиває інноваційні B2B-рішення для провідних галузей.

Вілфрід Хeрман

Директор департаменту Технологічного Євангелізму, Microsoft CEE MultiCountry Europe & CIS

Спікер

Вілфрід Херман має 20-річний досвід роботи в галузі ІТ технологій і глибокий досвід в області євангелізації та маркетингу, включаючи відповідальність за доходи, управління партнерами і постачальниками, технічну підготовку і управління програмами.

В якості директора департаменту Технологічного Євангелізму CEE MultiCountry Europe & CIS і Developer Experience (DX) Lead, завдання Вілфріда і його команди – допомагати і надихати незалежних розробників ПЗ і технічні аудиторії відкривати для себе нові і унікальні можливості в Azure, Office 365, Windows, SQL і Visual Studio. Основні обов’язки Вілфріда включають просування технічного залучення і ранньої адаптації нових технологій з клієнтами і партнерами, що веде до локальних досягнень впровадження технологій платформи Microsoft, а також масштабування технічного охоплення за допомогою взаємодії спільноти з факультетами, стартапами і впливовими особами.

До приходу в команду CEE MultiCountry Europe & CIS, Вілфрід був директором з управління бізнесом (начальник штабу) в штаб-квартирі Microsoft Central & Eastern Europe з бізнес планування та організації Президента Microsoft Central and Eastern Europe (CEE).

Вілфрід Херман має диплом інженера в сфері Телекомунікацій з Університету прикладних наук Аахен.

Кейл Тітер

Старший Інженер з Розробки ПЗ у департаменті DX/TED, Microsoft

Спікер | Ментор

Кейл Тітер є Cтарший Інженером з Розробки ПО в Microsoft, працює з партнерами і незалежними розробниками ПЗ в технології blockchain. Кейл працює в Microsoft 6 років і тісно співпрацює з інженерними групами в Azure і Developer Tools для запуску рішень, що створюються партнерами. Крім того, Кейл працює з командою з розвитку бізнесу і технічною командою над власними сервісами, які Microsoft будує в blockchain просторі. Кейл тісно працював над тим, щоб додати підтримку мови Solidity в продукт Visual Studio і пропонувати партнерські рішення на ринку Azure і github. Досвід Кейла включає в себе більше 15 років в якості розробника ПЗ в Нью-Йорку, працюючи з великими підприємствами, фінансовими і страховими вертикалями, а також він дуже захоплений розвитком технології blockchain в Microsoft.

Ян Кейл

Віце-Президент з Маркетингу, Infopulse

Спікер | Суддя

Ян має майже 20 років досвіду роботи в ІТ-індустрії.

В даний час Ян Кейл є Віце-Президентом з Маркетингу в Infopulse.

Раніше керував кількома компаніями в якості CEO і стартапів в якості Business Angel.

Був тимчасовим менеджером для декількох міжнародних ІТ-проектів і відомих компаній.

З 2015 року Ян бере активну участь в розробці проектів на Blockchain.

Джем Кубілай

Менеджер з Розвитку Бізнесу та Нових Технологій, Microsoft

Спікер | Ментор

Джем Кубілай має більше 10 років досвіду у впровадженні та позиціонуванні big data і Advanced Analytics рішень в Європі. До роботи в Microsoft, Джем керував командою з 15-ти людей, які працюють над рішенням Advanced Analytics. Джем приєднався до Microsoft в 2012 році, просуваючи ініціативи Big Data на Близькому Сході і Африці. В даний час, в Microsoft, він очолює продажі рішень Big Data і Advanced Analytics в регіоні Центральної та Східніої Європи.

Станіслав Шелякін

Старший Консультант, PwC Ukraine, група Стратегії та Операцій

Спікер | Суддя | Ментор

Станіслав Шелякін має більше трьох років професійного досвіду консультування компаній в Україні з технологічного, промислового і державного секторів.

Протягом останнього року, активно співпрацює з найбільшими ІТ-компаніями України у розвитку сприятливих ринкових умов. Станіслав в основному спеціалізується на розробці стратегії, оптимізації бізнес-процесів, організації проектування і розробки моделей прогнозування для бізнес-потреб.

Дмитро Павленко

Директор, податково-юридичний департамент, Deloitte

Спікер | Суддя

Дмитро Павленко – директор юридичної групи київського офісу «Делойт». Дмитро консультує українських та іноземних клієнтів з питань корпоративного, договірного, антимонопольного, митного, трудового та інтелектуального права, а також щодо судових процесів та інших юридичних питань. Дмитро відповідає за юридичний супровід угод M&A, зокрема за юридичну діагностику (due diligence).

Сергій Бондаренко

Старший менеджер, департамент консалтингу, Deloitte

Спікер | Ментор

Сергій має більше 20 років досвіду роботи у галузі ІТ та телекомунікацій. У компанії «Делойт» в Україні Сергій є провідним фахівцем з технологій та очолює групу «Технології та інтеграція» в департаменті консалтингу. Він має багатий досвід керування проектами з ІТ-аудиту, розробки архітектури підприємств, розробки ІТ-стратегій та довгострокових планів розвитку, гармонізації відносин між підрозділами ІТ та бізнесом, впровадження систем електронного документообігу та розробки програмного забезпечення тощо. Сергій – член ISACA з 2008 року, а також сертифікований аудитор ІТ (CISA).

Олег Кудренко

Офіційний представник, CEX.IO

Спікер

Blockchain спікер на міжнародних конференціях, суддя і ментор на різних конкурсах і хакатонах, CTO Báchoo design Studio.

Досвід в сфері IT – 12 років, в eCommerce – 6 років, 3+ – в області blockchain проектів. Виступав в якості CTO і Team Lead проектів, пов’язаних з криптовалютами.

Кір Келевра

Засновник та Головний Ідеолог, Криптодепозитарій bitup.io

Спікер

Біткоін-максималіст, кріптотрейдер, фахівець в області ціноутворення криптовалюти.

Займається торгівлею на ринку криптовалюти з 2014-го року, постійний резидент конференцій з криптовалюти та блокчейн-технологій.

Павло Кравченко

Засновник, Distributed Lab

Спікер

Експерт з децентралізованих систем, лектор університету, публічний оратор. Захоплюється вирішенням складних комплексних задач.

Освіта – інформаційна безпека, розробка програмного забезпечення та управління проектами.

У захваті від нових технологій, таких як Bitcoin, Ethereum, топологічні мережі та інші. Вважає, що вони істотно змінять фінанси, юриспруденцію, екологію, медіаіндустрію. Ось чому Павло створив відкритий курс про криптовалюти і викладає його в університетах по всьому світу.

Крім того, будує наукову лабораторію, яка присвячена вирішенню проблем в сфері криптовалют.

Лілія Вершиніна

Засновник, Distributed Lab

Спікер

Лілія Вершиніна є співзасновником блокчейн R & D лабораторії Distributed Lab, з досвідом роботи в блокчейн індустрії з початку 2014 року. Лілія займалася управлінням банківських відносин найбільшої криптовалютної біржі Kraken, а також займала посаду ментора з питань маркетингу децентралізованої криптовалютної біржі Bitalo.com.

Вона щорічно виступає організатором 5 міжнародних конференцій та хакатонів (BIP001, BlockchainUA) і активно залучена в створення криптоспільноти України.

 

Сергій Лоншаков

Розробник Blockchain рішень. Team Lead, Airalab

Спікер | Суддя | Ментор

Сергій активно займається дослідженням і створенням таких проектів:
– Bitcoin / Altcoin / кріптовалютние проекти з 2011.
– Smart contract / Ethereum проекти з 2014.
– DAO (Децентралізовані Автономні Організації) з 2015.
– Децентралізований інтернет речей з осені 2015 року.
– Економіка роботів з 2016 року.

Діма Гадомський

CEO, адвокат, Axon Partners

Спікер

TEDx спікер, викладач НаУКМА, голова юридичного комітету Львівського IT кластеру, співкерівник ІТ-комітету Асоціації правників України. У 5-ці кращих юристів України в сфері ІТ за версією Ukrainian Law Firms 2014, 2015, 2016. Входить до ТОП-100 кращих юристів України 2014/2015: Вибір клієнта. Відзначений Legal 500 2016 як юрист наступного покоління в Інтелектуальній Власності.

Як і де створювати технологічний бізнес. Укладення акціонерних угод, опціонів. Проведення корпоративної реструктуризації. Юридичний супровід угод M&A.

Влад Ліхута

Віддалений юрист, Axon Partners

Спікер

Справжній одесит, захоплюється аналоговою фотографією, кіно та сучасними технологіями. Завжди в курсі останніх новин. Брав участь у міжнародних конкурсах ім. В.М. Корецького та Філіпа Джессапа.

Децентралізовані технології та криптовалюта. Легалізація криптовалютного бізнесу. Віртуальна валюта та електронні гроші. Захист персональних даних. Венчурне фінансування. Вирішення спорів.

Давид Кізіріа

Радник Адміністрації Президента України, Засновник, Innovation and Development Foundation

Спікер | Суддя

Аналітик і Концепт-Дизайнер, Кріпто-євангеліст і Анархокапіталіст.

Активно залучений і координує різні проекти в сфері реформ (eGov / GovTech і елСервіси, ел.Гозакупки(Prozorro), Blockchain еAuction, адміністративні сервіси, ГПУ, НАБУ, Міністерства Юстиції, Соц.політики, агрополітики, Київська та Одеська ОДА, …). В Україні працює з березня 2014.

З 2004 р брав активну участь у реформах освіти і науки в Грузії (середня, професійна і вища, eLearning …) і в проектах у сфері IT (розвиток та інтеграція eСервісів), консультант в Міністерстві Економіки Грузії (розвиток та інтеграція eСервісів).

Нестор Дубневич

Юрист практики IT / Media, Адвокатське об'єднання “JUSCUTUM”

Спікер

Партнер lexnet.io – першої у Східній Європі лабораторії юридичних інновацій, CEO Bot.Lawyer – майстерні роботизованих юристів, співзасновник KYIV Legal Hackers, юрист практики IT / Media АТ “JUSCUTUM”. Фіналіст International Summer School on Cyber ​​Law 2016, учасник The Berlin LegalTech 2017 Hackaton, спікер Kyiv Blockchain Conference, Blockchain Business Forum, автор публікацій про юридичні аспекти криптовалюти на Forbes, AIN, Forklog.

Брав участь в юридичному супроводі криптовалютних обмінників і бірж, консультував з питань запуску біткоін автоматів в США і організації майнінгу, розробляв можливі варіанти юридичного оформлення ICO. Серед клієнтів Юскутум компанії Bitfury, Ambisafe, KUNA та інші.

Максим Орловський

Засновник, голова лабораторії, BICA Labs

Суддя

Експерт в галузі штучного інтелекту, PhD в нейронауках, MD, фахівець з когнітивних архитектур зі значним досвідом у глибоких нейронних мережах, машинному навчанні, розпізнаванні образів, Data Science і теорії складних систем.

Співзасновник Bitcoin Foundation Ukraine, активний учасник і експерт української Blockchain-спільноти.

Голова лабораторії BICA Labs, яка спеціалізується на прикладних дослідженнях в області штучного інтелекту, багатоагентних системах і великих даних.

IT-підприємець, який брав участь в інноваційних проектах з області інформаційних технологій і біотехнологій. Максим розвивав кілька стартапів від початкової ідеї до продуктів і успішного бізнесу.

Керуючий партнер в Qoderoom і BanQ Systems, засновник і CEO iQortex.

Євген Саранцов

Керуючий Партнер, The Technology Companies' Development Center

Спікер

Євген Саранцов – український IT-підприємець, яскравий представник реформаторів і творців сучасної цифрової економіки в Україні.

У 2016 році закінчив навчання за програмою МВА “Banking & Finance” у Kyiv-Mohyla business school.

Протягом останніх п’яти років розвиває і керує кількома успішними компаніями у сфері інформаційних технологій, співзасновник TradeHub і BlackBox Capital. Ментор і експерт венчурного фонду WannaBiz, інвестиційного порталу InVenture і Open Data Incubator 1991. Запрошений спікер в Школі глобальних ринків Kyiv-Mohyla Business School [kmbs].

Зараз працює над створенням найбільшої інфраструктури в Україні для розвитку IT і технологічних компаній – Technology Companies ‘Development Center.

Дмитро Ніконов

Віце-президент з технологій та операцій, VIAcode

Ментор

Дмитро Никонов є віце-президентом з технологій і операцій в VIAcode. Він привносить великий досвід у керівництво командами розробки та менеджменту високопродуктивних продуктів.

Раніше в Microsoft він працював в ролі Senior Program Manager для кількох продуктів, які були дуже успішними на ринку, включаючи Microsoft Advertising (Bing Ads) та Visual Studio.

За часів роботи в Amazon він керував командою розробників програмного забезпечення, яка працювала над Менеджером Підписки – потужним додатком, який дозволяє сотням тисяч споживачів управляти своїми цифровими підписками.

У Edifecs, провідному постачальнику послуг EDI для індустрії охорони здоров’я, він займав посаду Senior Program Manager і спеціаліста з інформаційної безпеки. Дмитро також став одним із засновників компанії з розробки високопродуктивного програмного забезпечення і професійних послуг MPDN, яка надавала великомасштабні проекти по розробці контенту і CRM-програм для глобальних клієнтів банківського сектору, роздрібної торгівлі, виробництва, страхування і уряду.

Дмитро вивчав прикладну математику в Київському Політехнічному Інституті, а також має численні сертифікати технічної та інформаційної безпеки від Microsoft і (ISC) 2.

Олександр Романишин

Лідер EY Start-up Accelerator в Україні, EY Україна

Суддя

Експерт в галузі корпоративних фінансів, приваблення фінансування та супроводу угод M&A.

Ігор Леонтьєв

Microsoft MVP. Azure Architect, Viseo Technologies

Спікер | Ментор

Почавши кар’єру як .Net Developer для машинобудівного підприємства в Україні, в 2013 році Ігор став цікавитися хмарними обчисленнями і платформою Microsoft Azure. У 2015 році випустився з нового напрямку “Створення інноваційних підприємств” французько-української магістрської програми у Франції.

Є провідним архітектором усіх Blockchain проектів Viseo group. Активний учасник і регулярний спікер в Microsoft Azure Ukrainian Community та Azure User Group France. Зараз живе і працює у Франції на посаді Azure Architect.

Анатолій Литовченко

Начальник відділу розробки, Eleks

Ментор

Років 13 тому почав як PHP програміст, потім затягнуло в світ .Net. Виріс від джуніора до архітектора. А пристрасть до рішень нестандартних проблем і лідерство допомогли очолити відділ розробки.

Спочатку присвятив себе .Net і C #, затягнуло в серверну розробку. Згодом став цікавитися всім що є поблизу до того (тоді ще модний jQuery, CSS, T-SQL) і став так званим фул-стек. Спробував себе в ролі лідера команди, звідки і почалася кар’єра в менеджменті технологічного напрямку, а потім і відділу. Пристрасть до програмування не вщухла і роки 2 назад почав вивчати що ж таке blockchain, спочатку Bitcoin, потім Ethereum і тепер рішення на їх основі. Також для розвитку, як напрямку, так і відділу, беру участь в проектах як Solution Architect.

Олександр Ганджа

Сhief Тechnical Оfficer, DataProm

Ментор

Більше 15 років розробки програмного забезпечення та веб-сервісів, досконале знання веб-технологій (.NET, C #, C ++, MS Azure, Java, PHP, Ruby).

Освіта: прикладна математика, Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, кафедра кібернетики.

Дмитро Лазученков

Керівник напрямку послуг в галузі управління інформаційними технологіями та ІТ-ризиками, EY Україна

Ментор

Більше 9 років досвіду роботи у відділі консультаційних послуг EY в Україні ( управління ІТ-ризиками) і більш ніж 11-річний досвід роботи в галузі ІТ. Сфера ключових компетенцій Дмитра включає аналіз, проектування і ефективність пов’язаних з ІТ бізнес-процесів, розробку цільових ІТ-архітектур, ІТ-стратегії і плани.

Сертифікований аудитор інформаційних систем (CISA), менеджер з інформаційної безпеки (CISM), аудитор систем менеджменту безпеки інформації відповідно до ISO 27001: 2005, сертифікований в управлінні ІТ (CGEIT). Microsoft Certified Professional у сфері інфраструктури та комунікаційних рішень.

Алекс Момот

CEO, Remme.io

Ментор

Алекс – ентузіаст Bitcoin з 2013 року і член Ради «Bitcoin Foundation Ukraine» з 2014.

Запускав кілька стартапів, побудованих на Blockchain з 2013.

Досвід його роботи пов’язаний з електронною комерцією ще з 2006 року, а на даний момент Алекс – CEO Remme і менеджер з розвитку бізнесу в Hotmine.

Дмитро Кришталь

СЕО українського філіалу, A2B.Direct

Ментор

Творець одного з перших ICO для реального сектору економіки.

T-shaped маркетолог з заглибленням у social.

Blockchain-євангеліст.

Ігор Бауман

Консультант (С1), PwC Україна, група Стратегії та Операцій

Ментор

Ігор Бауман є консультантом зі стратегії та операцій PwC Україна з 2-х річним професійним досвідом в консалтингу зі стратегії і операцій та FMCG. Крім того, працює в напрямку біткойн-блокчейн технологій.

Ігор також має практичний досвід в огляді, оцінці і оптимізації бізнес-процесів. Він завжди готовий до нових викликів і можливостей.

Борис Гуртовий

СТО, A2B.Direct

Ментор

Займався Back-end і iOS розробкою в Україні та США.

Викладав алгоритми та CI у Кремнієвій долині.

На даний момент є студентом магістратури University of Southern California, спеціальність – Computer Science та CTO A2B.direct.

Станіслав Подячев

Візіонер, btcu.biz

Ментор

Магістр публічного адміністрування НаУКМА, магістр банкінгу та фінансів kmbs.

З 2004 о 2009 роки працював у комерційному банку.

В 2010 році взяв участь у тренінговій місії Японського агентства з міжнародного співробітництва і пройшов стажування на кількох японських підприємствах. Предмет вивчення: японський стиль менеджменту і організація регіональних аграрних бірж.

З 2010 року досліджує економіку віртуальних активів і децентралізованих систем. В рамках навчання на програмі MBF Києво-Могилянської бізнес-школи взяв участь у розробці проекта з розвитку екосистеми Bitcoin btcu.biz.

Антон Черних

Complex problem solver, btcu.biz

Ментор

Серійний підприємець, інвестор, консультант. Ранній користувач систем Bitcoin.

В якості консультанта, розробника і інвестора брав участь у запуску більш ніж 10 українських та глобальних проектів, пов’язаних з технологією блокчейн.

Багато подорожує і займається самоосвітою.

Сергій Скабелкін

Співзасновник, FinTech Cluster in Ukraine

Ментор

З 2012 року віце-президент ассоціації УЕЛБУ, експерт у сфері FinTech та мобільного банкінгу, бізнес-архітектор мобільних гаманців і онлайн сер.вісів.

Понад 10 років успішної роботи в банківскому секторі: КБ “Приват Банк” (проект “Приват Кредит”), ТОВ “Русский Стандарт Банк”, ПрАТ «Сведбанк» (публічне), ПАТ “АльфаБанк”, венчурний фонд “ЛайфСреда” (проект “LifePad”), ПрАТ “Смартфін” (mPOS термінали 2CAN),  ПАТ “ФідоБанк” (проект FidoWallet) та інші.

Брав активну участь у створенні і просуванні кількох FinTech стартапів у сфері mPOS, безконтактних платежів по технолоії NFC HCE CBPP, програм лояльності та mobile wallet.

Програма заходу

День 1

 • 09:00 - 09:30

  Реєстрація

 • 09:30 - 10:00

  Відкриття заходу. Привітальна промова

  Надія Васильєва, Microsoft: Ukraine, Georgia, Moldova | Віктор Цикунов, Microsoft Central and Eastern Europe
 • 10:00 - 11:00

  Blockchain: Від проривної концепції до комплексного рішення для компаній

  Костянтин Гольдштейн, Microsoft Central and Eastern Europe
 • Блокчейни для підприємств

  Кейл Тітер, Microsoft
 • 11:00 - 11:30

  Перерва: нетворкінг

 • 11:30 - 12:50

  Технологія blockchain – напрями:

 • Blockchain as a Service. Кейси у сфері Banking, FinTech

  Павло Кравченко, Distributed Lab
 • Криптотрейдинг. Чи не пора грати реквієм по Уолл Стріт?!

  Кір Келевра, Криптодепозитарій bitup.io
 • Initial Coin Offering

  Олег Кудренко, CEX.IO
 • Правові аспекти використання технології blockchain

  Дмитро Павленко, Deloitte
 • 12:50 - 13:30

  Панельна дискусія: Blockchain – що далі

  Павло Кравченко, Distributed Lab | Кір Келевра, Криптодепозитарій bitup.io | Сергій Бондаренко, Deloitte | Давид Кізіріа, Innovation and Development Foundation | Станіслав Шелякін, PwC Ukraine, група Стратегії та Операцій | Олег Кудренко, CEX.IO
 • Модератор:

  Костянтин Гольдштейн, Microsoft Central and Eastern Europe
 • 13:30 - 13:45

  Завершення першої частини заходу. Заключення та висновки. Інформація про подальший формат заходу

  Костянтин Гольдштейн, Microsoft Central and Eastern Europe
 • 13:45 - 14:30

  Обідня перерва

 • 14:30 - 15:15

  Юридичні і регуляторні аспекти розробки з використанням технології Blockchain. «Розумні» контракти

  Діма Гадомський, Axon Partners | Влад Ліхута, Axon Partners
 • 15:15 - 16:00

  Бізнес перспектива у розробці Рroof of Concept для реалізації Blockchain

  Станіслав Шелякін, PwC Ukraine, група Стратегії та Операцій
 • 16:00 - 16:30

  Перерва: нетворкінг

 • 16:30 - 17:00

  Blockchain як медовий пиріг для інвестицій

  Ян Кейл, Infopulse
 • 17:00 - 17:30

  Хто буде заробляти зараз – зв’язок блокчейну і ринку ICO. Бізнес моделі, завдяки яким блокчейн може розкрити свої можливості в майбутньому. Що буде працювати, а що ні.

  Лілія Вершиніна, Distributed Lab
 • 17:30 - 17:45

  Висновок і результати

  Костянтин Гольдштейн, Microsoft Central and Eastern Europe
 • 17:45 - 19:00

  Презентація задач провідними компаніями на ринку

 • 19:00 - 19:30

  Формування команд

  Костянтин Гольдштейн, Microsoft Central and Eastern Europe
 • 14:30 - 15:15

  Smart Contracts: Bootstrap для розробника

  Олег Кудренко, CEX.IO
 • 15:15 - 16:00

  Від основ до складних рішень: кейси Ethereum

  Сергій Лоншаков, Airalab
 • 16:00 - 16:30

  Перерва: нетворкінг

 • 16:30 - 17:30

  Blockchain as a Service on Azure. Blockchain+ on Azure

  Кейл Тітер, Microsoft

День 2

 • 09:00 - 09:30

  Привітальна кава: дискусії з експертами

 • 09:30 - 10:00

  Введення в Blockchain на Azure: що необхідно

  Костянтин Гольдштейн, Microsoft Central and Eastern Europe
 • 10:00 - 11:00

  Глибоке занурення в Etherium. Створення «Розумних» контрактів: широко розповсюджені практики і рекомендації

  Сергій Лоншаков, Airalab
 • 11:00 - 13:30

  Командна робота над проектами: менторинг та консультації

 • 13:30 - 14:30

  Обідня перерва

 • 14:30 - 15:30

  Командна робота над проектами: менторинг та консультації

 • 15:30 - 16:30

  Blockchain +: implementation of Blockchain technology along with Big Data & Advanced Analytics

  Джем Кубілай, Microsoft
 • 16:30 - 18:30

  Командна робота над проектами: менторинг та консультації

 • 18:30 - 20:00

  Рев’ю проектів, робота над помилками. Підбиття підсумків другого дня заходу

День 3

 • 09:00 - 09:30

  Привітальна кава: дискусії з експертами

 • 09:30 - 10:15

  Глибоке занурення в Etherium. Створення «Розумних» контрактів: широко розповсюджені практики і рекомендації

  Сергій Лоншаков, Airalab
 • 10:30 - 11:15

  Наскільки розумні смарт-контракти

  Нестор Дубневич, Адвокатське об'єднання “JUSCUTUM”
 • 11:15 - 13:30

  Командна робота над проектами: менторинг та консультації

 • 13:30 - 14:00

  Обідня перерва

 • 14:30 - 16:00

  Командна робота над проектами: менторинг та консультації

 • 16:30 - 19:00

  Презентація рішень

 • 19:00 - 19:30

  Вибір переможців

 • 19:30 - 20:00

  Підведення підсумків заходу. Заключне слово

  Вілфрід Хeрман, Microsoft CEE MultiCountry Europe & CIS

Місце проведення День 1

Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55

НСК «Олімпійський» — Холл Чемпіонів
Вхід через ворота «Захід 4»

Місце проведення День 2

Україна, Київ, вул. Дорогожицька, 1

Юніт Сіті Парк (Unit.City Park) Вхід зі сторони вулиці Дорогожицька

Контакти

З усіх питань та пропозицій, будемо раді почути вас: